PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4812}
6,9 80 108
ocen
6,9 10 1 80108
6,7 19
ocen krytyków
Cześć Tereska
powrót do forum filmu Cześć Tereska

Normalnie :D byłam ta dziewczynką co wychodzi na końcu filmu i mówi: "Cześć Tereska" Hahah Boshe jaka byłam wtedy mała i wogle jak byłam ubrana Ahahaha!! Wogle to było przecież jak byłam w 2 klasie podstawówki.......... :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Paulinka_Law_

to moze wiesz jakie byly konflikty rodzinne tereski?? odpisz

No niestety tego ja nie wiem..... Ja grałam tylko "role" która za duzo nie znaczyła w tym filmie...

Paulinka_Law_

No to teraz chodzisz do 6 kl? Na to wynika.....

Paulinka_Law_

powinnaś dostać Oskara;] ta rola na pewno wiele zmieniła w twoim życiu....ech i po co się wychylać?

Paulinka_Law_

fajnie :] a masz kontakt z ta co grala tereske? kiedys ogladalam z nia jakis program ...zdaje sie cos o wychowywaniu dzieci... Jak ogladalam to wynikalo z tego ze nie powodzi jej sie najlepiej... eh
Duzo scen w filmie nagrywano na moim osiedlu :D

Stokrotka_6

A o jakim programie mówisz?? O "Naszych dzieciach"?? Chętnie bym zobaczyła ten program, macie jakiś może link do tego??

Paulinka_Law_

A mam pytanie- masz jakiś kontakt z Aleksandrą Gietner?? Kiedyś miałam okazję poznać ją w domu dziecka, chciałabym się dowiedzieć co u Niej, jak potoczyło się jej zycie.. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones