PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4812}
6,9 80 121
ocen
6,9 10 1 80121
6,7 19
ocen krytyków
Cześć Tereska
powrót do forum filmu Cześć Tereska

fatalny film

ocenił(a) film na 2

film jest bardzo slaby. a o "reżyserze" szkoda gadac. tylko dziewczyny trzymaja poziom

Batman

zgadzam się. Z resztą nastała jakaś dziwna mania na pokazywanie ,jak to na naszym świecie jest źle i fatalnie...przecież każdy wie,jak jest,po co to niepotrzebnie podkreślać...

użytkownik usunięty
Zebra_2

nastała dziwna mania na narzekanie na solidne polskie filmy...

ocenił(a) film na 3

solidne polskie filmy? Bieda fabuły i wykonania epatuje z ekranu próbując na siłę zaszkować/przejąć/przerazić (niepotrzebne skreślić) widza. Na mnie takie obrazy żadnego wrażenia nie robią, widziałem gorsze rzeczy na żywo, niekiedy u młodszych ludzi, więc taki obraz co najwyżej może mnie zanudzić. "solidne polskie filmy":DDDd Dobre ;)

ocenił(a) film na 7
sivyok

Przecież ten film nie miał być zilustrowaniem tego świata, ale miał też cos o nim powiedzieć. Dlaczego twierdzisz, ze film ma na celu szokowanie widza? Sam mówisz, że widziałeś gorsze rzeczy na żywo i, że to może Cię jedynie zanudzić. Myślę, że większość z nas widziała gorsze rzeczy. Ale w tym filmie nie chodziło o pokazanie TOP 10 przestępstw nastolatków, tylko przedstawienie naszego świata, w którym tak bardzo się od siebie oddalamy. Gdzie młode osoby poszukują akceptacji za wszelką cenę i i tak często są odrzucane. Gdzie jesteśmy oszukiwani i upadaja nasze ideały. Długo mozna by wymieniać, ale przecież trochę bezsensowne jest tłumaczenie komus filmu?

ocenił(a) film na 10
Batman

Każdy może miec swoje zdanie, ale twoja opinia, Batmanie, nie zmienia faktu, że Cześc Tereska to jeden z najlepszych polskich filmów powstałych po 1989.

Batman

słaby??ludzie co wy gadacie?!"cześć tereska" to kultowy film! jeśli wolicie oglądac cukierkowy świat magdy m,to prosze bardzo

czarna_189

dokładnie. tu nie ma co uciekać od polskiej rzeczywistości.

ten film oraz książka (i ekranizacja) "my dzieci z dworca ZOO" świetnie obrazują rzeczywistość. I warto obejrzeć od czasu do czasu coś ambitnego niż tylko komercyjne hiciory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones