PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4812}
6,9 80 121
ocen
6,9 10 1 80121
6,7 19
ocen krytyków
Cześć Tereska
powrót do forum filmu Cześć Tereska

okropny

ocenił(a) film na 5

wszyscy sie nim zachwycaja...ale po jego projekcji na sali panowała taka cisza głucha cisza...film max dolujacy, straszny. Co z tego, ze ukazuje polska rzeczywistosc...raczej bardzo brutalna rzeczywistośc...po jego obejrzeniu chciało sie raczej o nim zapomnieć, nizeli z checia zobaczyc po raz wtóry...niestety...film wyjatkowo brutalny, patologiczna rodzina, morderstow, gwałt, wulgaryzmy, kradzieze, brrrrrrrrrr.....a gdzie jakies pozytywy??? czy zcyie jest tylko i wyłacznie takie brutalne? nie ma nic pozytywnego do pokazania??? tylko szara, biedna marginesowa Polske??? na siwecie jest wiele cierpienia, ale w tym filmie jest go za duzo na raz...nie mówie, ze tak nie jest, ale...dla mnie szokujacy i wstrzasajacy...ehhhh

polinqa

w tym jego siła
no, bo oto właśnie chodzi w tym filmie! Zgadza się jest dołujący, przerażający i brutalny ale przez to jest taki prawdziwy! Pokzauje tylko polskie realia, zło, które nas otacza. I pokazuje tym, którzy tego nie widzą, lub nie znają co się dzieje w innych rodzinach, domach na osiedlach, uświadamia widzowi to co się wokół niego dzieje. Skłąnia go do refleksji, do rozejrzenia się dokokoła siebie. Ten film nie miał być pozytywny i taki nie jest i całe szczęście. Przecież są różne filmy jedne pokazują kolorowe życie, a inne to złe, szare. więc nie bardzo rozumiem o co Ci tu chodzi, skoro takie były właśnie załozenia reżysera żeby pokazać tą gorszą stronę polski, ale jakże prawdziwą, to nie są Młode wilki!
Nic dziwnego, że dla Ciebie ten film jest szokujący i wstrząsający,
nie wiem pod jakim względem, może nigdy się nie spotkałas z rzeczywistoscią tam przedstawioną i to Cię tak poruszyło, ale takie własnie jest zadanietego filmu, otworzyć innym oczy. Dla mnie równiez jest to film wstrzasający ale z tego powodu, że nie spodziewałam się, że ktos odważy się coś takiego pokazać i zrobi to tak perfekcyjnie.

ocenił(a) film na 8
polinqa

okropnie piekny
A nie sadzisz, ze trzeba byc niezlym rezyserem zeby wzbudzic takie emocje?

ocenił(a) film na 10
bax14

Dramat obyczajowy
A poza tym warto dodać, że jest to dramat obyczajowy... Czego innego można byłoby się po nim spodziewać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones