PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7602}
6,9 2 360
ocen
6,9 10 1 2360
Matka swojej matki
powrót do forum filmu Matka swojej matki

Durne.

ocenił(a) film na 2

Punkt wyjścia do filmu ciekawy - młoda dziewczyna dowiaduje się, że jest adoptowana i postanawia odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Ale w momencie, gdy ją odnajduje i gdy okazuje się ją grać Krystyna Janda, filmu oglądać się nie da. Bo ta kobieta to tylko potrafi skrzeczeć tym swoim zachrypłym głosem, żadna z niej aktorka, a od stu lat męczona w polskim filmie. Maria Seweryn może jest bardziej utalentowana niż matka, ale jest za to strasznie brzydka, no i w każdym filmie, jaki z nią widziałam, rozbiera się. "Matka swojej matki" to kolejny film, który utwierdza mnie w przekonaniu, że nie lubię polskich filmów i polskich aktorów. To tyle.

agatha

także nie lubie polskich filmow - ale nie mow ze Janda jest kiepska - bo nie jest - faktem jest ze za każdym chyba razem gra neurotyczke ale dobrze jej to wychodzi. do Marii Seweryn mam mieszane uczucia, a co do samego filmu ogladam go za każdym razem gdy jest w tv.

Anouk_4

właśnie dlatego Janda jest kiepską aktorką - potrafi zagrać tylko 1 rodzaj osobowości, najprawdopodobniej zgodną z jej własną osobowością. :) dobry aktor potrafi zagrać wszystko.

Anouk_4

Badzmy szczerzy, nie jest zla, ale tez zadnym cudem, zdolniwjszych od n iej na kopy, oprocz paru filmow teraz kultowych nic ciekawego nie pamietam z nia.

agatha

Ja nie rozumiem, jak można złą recenzje argumentować tym, że jakaś aktorka jest brzydka. Skąd ty się dziewczyno urwałaś? A jeśli masz jakiekolwiek uwagi co do K. Jandy to proponuje obeżejć "Przesłuchanie".

Hybridus

ortografia!!!

agatha

Janda złą aktorką jest? hehe W takim razie nie będę polemizować z Tobą na temat filmu. Janda jest świetna jak zawsze...

użytkownik usunięty
agatha

Mam całkiem inne zdanie niż Ty...
Janda jest wspaniałą aktorką, to samo jej córka Maria, która, to fakt, może nie jest zbyt piękna ale potrafi równie dobrze grać jak Krystyna Janda. Nie wiem co w ,,Matka swojej matki'' jest ,,durne'', jak dla mnie ten film jest świetny. Początek był trochę sztywny, ale gdy dziewczyna grana przez Marię Seweryn odnajduje swoją prawdziwą matkę akcja filmu ,,rozkręca się na dobre''. Wspaniałe dzieło kinematografii, właśnie takie filmy powinno sie kręcić...

agatha

Tak samo uwazam, Janda jest makabryczna i zawsze taka sama, a corka wylansowana tylko dlatego ze ma rodzicow takich a nie innych.Niestety stwiwrdzenie ze nie jest urodziwa jest delikatnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones