Paulina Szymkowska

5,2
11 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Szymkowska

Myślę, że nikt z was, nie umiałby tak zagrać tej roli jak ona!!!! To było niesamowite z jaką gracją powiedziała "Cześć Tereska"!!!!!! Byłam w szoku...

Paulinka_Law_

To ty zagrałaś:] Hehe. Szczerze mówiąc oglądałem "Cześć Tereska" na religii i nie dokończyłem. Mam nadzieję, że skończę i zobaczę tą scenę:)

romano

boshe.... jakie samouwielbienie.... :/:/:/

bleeeee.....

ahcynk

aha no i proponuje Ci napisać opis swojego życia.... i oczywiście pełno ciekawostek: z kim siedzisz w ławce, jak doszło, ze zagralas tak spektakularną role w filmie itp.

ps. nie zapomnij o bujnej galerii!

ahcynk

"Madzia" :// Samouwielbienie? :/ Powiem Ci, ze wrecz przeciwnie:] znam ją dobrze, a tutaj robilla sobie jaja:/ ehh.. ludzie:/

placebo_2

To była kluczowa scena w filmie


brawa dla pauliny :D

Sidewinder

Ha no proste:D Gdyby nie ta scena to film by nie miał sensu...

romano

hahah jacy ludzie ;D
Paula rzadzisz:)) aktorzyno :D

Paulinka_Law_

jak obejzalam ta scene w ktorej wystepowalas to az sie zdziwilam dlaczego nominacji do oscara nie dostalas ;P:D

FiFi19

Właśnie Oscar dla pauliny. :) (dla najlepszej aktorki)

Sidewinder

Miała grać Tereske ! Ale nie zagrała, bo.. Niech Wam sama napisze czemu, hahah :D

Paulinka_Law_

Ojej ale jesteś skromna, normalnie jestem w szoku. Powinnaś dostac za to Oscara, aha... i coś jeszcze - jesteś naprawde utalentowana...

Paulinka_Law_

No comments..-10/10 za samouwielbienie :D Nie no żartuję, oczywiście, że Oscar się należy! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones